O mnie

Co to jest świadome życie, co ono daje?

Dla mnie to odkrywanie prawdy o sobie, poznawanie swojej podświadomości, poszerzanie zrozumienia dotyczącego siebie samego i świata, w którym funkcjonujemy. To proces, w którym stopniowo się budzimy, wyzbywamy się różnych iluzji, rezygnujemy z samooszukiwania się, zaprzeczeń i wypierania emocji, aby uzdrowić swoje życie.

Chciałabym powiedzieć Ci, że wszystko zaczyna się od twojej decyzji, twojej gotowości. Proces wymaga czasu, zaufania by stopniowo połączyć się ze swoją najgłębszą istotą. W tej drodze pojawiają się takie momenty „Aha….”, które dają ulgę lub informację – zależnie od sytuacji. Gdy sobie na to pozwolisz przyjdą odpowiedzi na twoje pytania i pojawią się rozwiązania.

Świadome życie to życie w prawdzie, w zgodzie ze sobą, z akceptacją dla siebie i innych, to dążenie do stanu miłości. To świadome, mądre i korzystne wybory, a w rezultacie wzrost pozytywnych uczuć, radości i spełnienia.

Kiedy zrobisz ten pierwszy krok i odważysz się stanąć w prawdzie zaczniesz dostrzegać, że jesteś prowadzony przez Siłę Wyższą zgodnie ze swoim najwyższym dobrem, a zbiegom okoliczności i dowodom na to, że naprawdę nie jesteś sam w twoim życiu, nie będzie końca.


Życzę Ci pięknej podróży do Siebie i dla Siebie.

Kilka słów o mnie

Anna Strzałkowska 
(Irui Lilic)

Interesuje mnie drugi człowiek, jego uwarunkowania i historia. Uważam, że aby rozwiązać problemy trzeba zrozumieć własne obciążenia i blokady, dopiero wtedy można je uzdrowić.

Ważny jest dla mnie rozwój duchowy oraz świadome, spełnione życie. Jestem głęboko przekonana, że każdy dzień, każda myśl, każda emocja jest kreacją.

Znam 3 języki obce: angielski, hiszpański i francuski.

Lubię relaks na łonie natury, eskapady rowerowe po Polsce i Europie, odkrywanie pięknych miejsc, a także radosne spotkania wśród przyjaciół.

Kilka słów o mnie

Anna Strzałkowska
Irui Lilic
Interesuje mnie drugi człowiek, jego uwarunkowania i historia. Uważam, że aby rozwiązać problemy trzeba zrozumieć własne obciążenia i blokady, dopiero wtedy można je uzdrowić. Ważny jest dla mnie rozwój duchowy oraz świadome, spełnione życie. Jestem głęboko przekonana, że każdy dzień, każda myśl, każda emocja jest kreacją. Znam 3 języki obce: angielski, hiszpański i francuski. Lubię relaks na łonie natury, eskapady rowerowe po Polsce i Europie, odkrywanie pięknych miejsc, a także radosne spotkania wśród przyjaciół.

W życiu każdy dzień, każda myśl, każda emocja i każdy czyn są twoją kreacją.
Kreuj swoje życie świadomie!

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się ze mną już teraz!